0212 254 0 444
İstanbul'un Her Yerine Klima Servisi ve Klima Satışı

Okmeydanı Klima Servisi

 

Okmeydanı Klima Arıza Servisi

Bilge Teknik Olarak Uzman Kadromuzla ve tecrübeli klima teknisyenlerimizle her marka klimalarınızın arızalarını güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Tüm istanbul bölgelerinde en hızlı bir şekilde servis ağımızından bize sunduğu kolaylıklarla siz değerli müşterilerimize yazın sıcağından kışın soğuk havalarından korunmanız için hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Klimanızda her hangi bir sorun olduğunda bize 0212 254 04 44 | 0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızdan ulaşarak müşteri danışmanımıza bırakacağınız servis kayıt doğrultusunda size en yakın servis aracımızı yönlendirerek servis hizmetimizi bir yıl parça garantili olarak sunmaktayız.

Okmeydanı Klima Teknik Servisi

Klima teknik servisimize en hızlı şekilde ulaşacağınız servis kayıt numaralarımız olan 0564 238 72 25 | 0212 254 04 44 | 0212 235 51 18 Telefonlarımızdan bize ulaşarak klimanızda oluşan teknik arızalarınızı hızlı güvenli ve kaliteli bir şekilde hallettirebilirsiniz..

Okmeydanı Klima Bakım Servisi

Klima bakım servis hizmetlerimiz istanbul genelinde her marka ve model klimalar için geçerlidir. Uzman kadromuzla 15 yılı aşkın tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize en hızlı en makul ve en kaliteli klima bakım servis hizmetini sunmaktayız.

Okmeydanı Klima Montaj Servisi

Klima montaj servis hizmetlerimiz De Montaj olarak yapılabilmektedir yani söküm ve sökülen klimanın bir başka yere montajı yapılmasıdır. Bu işlemi yapan teknisyenlerimiz özel eğitilmiş işinin ehli tecrübeli teknisyenler olarak çalışmaktadır..

Okmeydanı Klima Söküm Servisi

Her marka klima her model klima söküm servis hizmetlerimiz 15 yılı aşkın tecrübelerimizle sürmektedir. Salon tipi klima sökümü, Vrf, Vrs klima sökümü, Kaset tipi klima sökümü, mobil klima sökümü, Siplit yani duvara asılan tip klima sökümü, kanallı klima sökümü ve diğer her türlü klimalarınız itinalı bir şekilde sökülür teslim edilir..

Okmeydanı Klima Tamir Servisi

Klima tamir servis hizmetlerimiz için bize telefon ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz.. watsapp hattımı olan 0546 238 72 25 numaramıza klimanızla ilğili resim video atarak yardım alabilirsiniz..

Okmeydanı Klima Onarım Servisi

Klima teknik ve arıza servisiniz olarak her zaman en üst kalitede teknik destek sunmaktayız. Sizlere en kaliteli klima bakım, klima arıza, klima tamir ve montaj olmak üzere her daim uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bizler istanbul da her bölgede klima ve beyaz eşya kombi arıza teknik servis hizmetlerimizi 1 yıl garantili olarak sunmaktayız..

Okmeydanı Aynı Gün Klima Servisi

Okmeydanı Acil Klima Servisi

Acil klima servis hizmeti almak istiyorsanız 0212 254 04 44 den ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı İkinci El Klima Alım Satım

İkinci el klimalarınız alınır ve satılır Her marka model klimalarınız yerinden sökülür ve satın alınır adresinize ofisinize şirketinize gelerek toplu klima alım ve satım yapmaktayız..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir